Кошик
40 відгуків
SUPERHARD
+380 (67) 882-70-43
+380 (95) 882-70-43

Робота алмазної коронки. Як правильно?

Щоб просвердлити отвір в бетоні алмазною коронкою, і не занапастити бур, досить слідувати простим рекомендаціям. Вони, власне, полягають у тому, що потрібно бути уважним і не порушувати технологію свердління. Таких правил всього п'ять. Якщо їх запам'ятати і застосовувати, буріння бетону алмазними коронками не буде викликати труднощів, а ресурс ріжучої кромки буде максимальним. Це дозволить заощадити гроші, так як прослужать довго, і паяти нічого не доведеться, ну до пори до часу)

Як свердлити алмазною коронкою: 5 простих правил

Фахівці сформували ряд основних рекомендацій, які дозволять виконувати роботи з максимальною швидкістю без шкоди для інструменту:

  • Враховуйте нюанси сухого і мокрого свердління отворів в бетоні алмазною коронкою. Можна використовувати бур для мокрого свердління без води? Ні в якому разі. Перегрів згубно впливає на сегменти, можливо розстикування сполук.
  • Дотримуйтесь виробничі інтервали. Зусилля прикладаються динамічно з інтервалів в 2-3 секунди. За цей час вода встигає заповнити порожнини і охолодити ріжучий інструмент.
  • Не допускайте перегрева. Можно ли алмазной коронкой сверлить без перерывов? Тоже нет. Особенно если сегменты проходят арматуру. В зависимости от плотности массива определяются отрезки времени, на которые необходимо приостановить работы, чтобы остудить бур.
  • Используйте лазерную сварку. Напайка стоит дешевле, но по качеству и крепости соединения лазерная сварка лучше. Пайка допускается в случае, если после восстановления коронка будет использоваться для бурения бетона без армокаркаса.
  • Будьте завбачливі. У багатьох статтях, присвячених тому, як користуватися алмазною коронкою, автори забувають попередити, що необхідно стежити за тим, щоб шлам своєчасно виводився з порожнин. В іншому випадку бур може заклинити.
  • Правильно підбирайте інструмент. Різка бетону алмазної кромкою не може бути виконана без небажаних наслідків, якщо спочатку бур призначений для свердління цегли.

Як працювати алмазною коронкою, щоб її не зіпсувати?

Коли вибираєте алмазну коронку, характеристики – головний показник, на який необхідно орієнтуватися. Заощадити можна, але в підсумку доведеться платити за відновлення. І це доведеться робити частіше. Якщо мова йде про роботу алмазною коронкою, інструкція виробника передбачає дотримання швидкісного режиму. Чим більше діаметр отвору, тим швидкість обертання нижче, і навпаки. Використовуйте інструмент з м'яким сегментом для буріння твердих масивів і жорстких, якщо потрібно пробурити, скажімо, цегляну кладку.

 Свердління алмазною коронкою перфоратором заборонено. Режим удару доведеться вимкнути. Ще краще, якщо використовувати спеціальний штатив. Перекіс призводить до заклинювання, деформації та виходу бура з ладу. Чи можна алмазною коронкою свердлити дерево? Вкрай небажано. Волокнистий, м'який матеріал завдасть більше шкоди, ніж залізобетон, бетон або цегла. Щоб визначити, на яких обертах свердлити алмазною коронкою, скористайтеся спеціальними таблицями відповідності діаметра, матеріалу та швидкості обертання. Якщо довідкової інформації під рукою не виявиться, перед початком робіт проконсультуйтеся з фахівцями. Консультація безкоштовна, і її можна отримати прямо зараз.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner