Кошик
40 відгуків
SUPERHARD
+380 (67) 882-70-43
+380 (95) 882-70-43

Якісні віброплити HUSQVARNA

Вібротрамбовки Husqvarna – надійне та високопродуктивне обладнання, яке виконує свої робочі завдання професійно. Техніку цього типу обслуговувати, вона характеризується мобільністю, маневреністю. І чудово виконує роботи в локації, коли експлуатація важкого обладнання невигідно з економічного погляду чи неможливо у принципі. Про те, які різновиди даних пристроїв HUSQVARNA існують, в яких сферах діяльності їх можна використовувати, поговоримо далі. Також приділивши увагу перевагам купівлі віброплити цього виробника.

Різновиди обладнання

Залежно від способу руху, розрізняють трамбувальні машини Хускварна:

 1. Прямохідні. Виконуючи процес ущільнення, вони можуть переміщатися виключно вперед, оскільки конструкція такого агрегату оснащена лише одним ексцентриковим дебалансом, що обертається. На таку віброплиту виробник може встановити двигун бензиновий бренду Honda або дизельний торгової марки Hatz. Потужність двигуна може змінюватись в діапазоні 2,1 кВт – 3,6 кВт і, відповідно, 2,8 – 4,9 кінських сил. Прямохідної віброплити становить від 53 до 142 кг. Глибина ущільнення визначається вагою віброплити і становить максимум 15 см. Площа ущільнення – до 0,3 квадратних метрів, швидкість руху вперед – максимум 25 м на хвилину.
 2. Реверсивні. Вони мають два ексцентрикові дебаланси, що передбачає рух установки не тільки вперед, а й назад. Головною перевагою реверсивної віброплити є те, що їй не потрібне місце для здійснення розвороту назад. Майстер, виконуючи роботи з ущільнення ґрунту в траншеї, лише перекидає ручку, якою виконується керування агрегатом. І після вібропліта продовжує рухатися, але вже у зворотному напрямку. На реверсивній віброплиті компанія Husqvarna встановлює бензиновий двигун Honda або дизельний привід Hatz. Потужність двигуна на такій установці варіюється в межах 3,1 кВт - 11,0 кВт, що, відповідно, дорівнює від 4,2 до 15,0 кінських сил. Показник глибини ущільнення віброплити такого типу – від 30 см. Площа ущільнення може досягати 0,7 квадратних метрів. Швидкість руху як вперед, так і назад – максимум 22 метри за хвилину.

Особливу позицію в асортименті віброустановок Хускварна займають вібротрамбовки. Вони відрізняються компактністю та ідеально підходять для виконання завдань, якщо робочий простір обмежений. Їх задіють, якщо на будівельній локації немає можливості використовувати ущільнювальне обладнання великих габаритів, оскільки вібротрамбовкам не потрібний вільний простір, щоб зробити розворот. Виробник оснащує віборотрамбування бензиновим двигуном марки Honda або дизельним приводом бренду Hatz. Потужність приводу може змінюватись у проміжку 2,7 кВт – 3,0 кВт, що дорівнює, відповідно, діапазону 3,67 – 4,0 кінських сил. Віброустановка може рухатися зі швидкістю до 18 метрів за хвилину, ущільнювати ділянку площею від 0,076 – 0,1 квадратних метрів на максимальну глибину 70 см. Агрегат виконує удар з максимальною силою 20 кН. Він може важити в діапазоні 62-98 кг.

Двовальцеві катки Хускварна – ще одне відмінне інженерне рішення даного виробника, яке представлене в його лінійці агрегатів ущільнення для ґрунту. Це ручна установка, яка в певних випадках може послужити чудовою альтернативою асфальтовій ковзанці. Сила удару під час прокатки може сягати 27,3 кН. Такі віброплити здійснюють прохід шириною 750 мм і працюють, просуваючись зі швидкістю до 36 метрів за хвилину як уперед, так і назад.

Область використання

Віброплити – різновид унікального обладнання, без якого не обійтися:

 • під час ремонтних робіт на дорожньому полотні;
 • при підготовці фундаментів;
 • при проведенні робіт з благоустрою територій;
 • під час укладання ґрунту будь-якого типу.

Вібротрамбовкам Husqvarna під силу ущільнення сипучого ґрунту (піску, супіску), пов'язаного (глини, суглинки), змішаного. Такі агрегати – ідеальний варіант для робіт з ущільнення ґрунту, якщо виконується зворотне засипання навколо фундамент та завдання виконується поблизу стін споруди.

За допомогою реверсивних віброплит фахівці справляються навіть із в'язкими ґрунтами: глинистими, суглинками, супесями та пилувато-глинистими.

Прямохідні плити Husqvarna придатні для роботи з піску, м'якого грунту, дрібного гравію. Їх використовують для:

 • робіт з ямковий ремонт;
 • асфальтування пішохідних доріжок;
 • виконання допоміжних завдань малих обсягів;
 • укладання тротуарна плитка.

Переваги придбання обладнання Husqvarna

Віброплити торгової марки Husqvarna:

 • високопродуктивні, що дозволяє виконувати ущільнення матеріалів швидко та ефективно;
 • надійні та довговічні – відрізняються міцністю конструкції та оснащені витривалими двигунами;
 • ергономічні – їх ручка зручна, а рівень продукованої вібрації – відносно низький;
 • прості у використанні – легко керуються, не вимагають спеціальних знань та навичок від оператора;
 • безпечні – мають захист від перекидання, функцію аварійного відключення;
 • мають компактну конструкцію, що забезпечує безпроблемну роботу техніки, навіть якщо робочий простір дуже обмежений.

Підбиваємо підсумки

Віброплити торгової марки Хускварна – техніка, яка відрізняється високою продуктивністю, надійністю, простотою обслуговування та тривалим терміном служби.

Вона буває прямохідною чи реверсивною, має бензиновий чи дизельний привід. І, залежно від типу, працює з різними видами ґрунтів чи матеріалів.

Якщо установку належить використовувати в приватному порядку, майстру знадобиться бензинова віброплита малої або середньої ваги. Для професійної експлуатації підходять важкі бензинові або дизельні віброплити реверсивного типу.

Наш магазин інструментів та обладнання представляє гідний вибір продукції Husqvarna за прийнятними цінами.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner