Кошик
40 відгуків
SUPERHARD
+380 (67) 882-70-43
+380 (95) 882-70-43

Обладнання Husqvarna. Канатне та дискове різання бетону на висоті

Стінорізні машини Husqvarna – високоефективна техніка, за допомогою якої виробляють ремонтні та будівельні роботи великих масштабів. Завдяки своїй конструкції та високій потужності, вони легко справляються з монолітним залізобетоном. Про те, що являють собою стінорізи та канатні пилки торгової марки Husqvarna, а також про переваги придбання обладнання цього бренду, поговоримо далі.

Головне про стінорізи

За допомогою стінорізної машини:

 • створюють отвори в монолітному залізобетоні під вікна, двері, ліфтові шахти, системи вентиляції та кондиціювання;
 • прокладають інші інженерні комунікації;
 • проводять демонтаж конструкцій із залізобетону, якщо використовувати важку техніку неможливо.

На стінорізи встановлюються алмазні диски максимальним діаметром 1600 мм. Вони можуть занурюватись у матеріал на глибину до 730 мм. Захисний кожух надійно закриває оснастку – це робить роботу техніки безпечною.

Обладнання, що охолоджується водою, відмінно справляється з різкою:

 • високоармованого бетону;
 • натурального каменю;
 • цегляна кладка та інші будматеріали.

Рейс установки надійно закріплений за допомогою універсального кронштейна в робочому положенні. При з'єднанні двох рейок ланкою зона різу помітно подовжується. В результаті одержують дуже точний шов.

Професійні стінорізні агрегати від HUSQVARNA оснащені електричним та гідравлічним приводом. Максимальний показник потужності електричного двигуна дорівнює 19 кВт. Безперервна робота двигуна можлива завдяки функції водяного охолодження.

Така модель обладнана двошвидкісною коробкою передач. Вона дозволяє плавно керувати швидкістю обертання диска, що має широкий діапазон. Цей нюанс є важливим при роботі з різними матеріалами, які може обробляти стіноріз.

На такій установці передбачено реверсивне обертання диска. І якщо напрямок обертання змінюється, подача охолоджуючої рідини підлаштовується під нього. Початок подачі води відбувається на першій фазі різання та супроводжується відкриттям клапана, що має дистанційне керування.

Гідравлічну машину, як правило, використовують на об'єктах, підготовлених до демонтажу і на які вже не подається електрика. Таку гідравлічну станцію оснащують функцією регулювання потужності. Це дозволяє ощадливо витрачати паливо. І, що важливо, дає агрегату можливість працювати плавно, якщо режими різання змінюються оператором.

Під час встановлення на стінорізну машину системи CS10 вона переобладнається в канатну машину. Виробником передбачено використання гідравлічної станції та високочастотного блоку живлення для гідравлічної або високочастотної техніки від Husqvarna іншого типу.

Пультом дистанційного керування здійснюється повний контроль процесу роботи. При цьому оператор обладнання вільно переміщається робочою локацією. Завдяки тому, що конструкція стінорізного обладнання є модульною, його монтування та перевезення значно полегшуються.

Оснасткою на стінорізному обладнанні є спеціально розроблені різальні алмазні круги. Їх відрізняє висока продуктивність та тривалий термін служби. Під час виготовлення такого диска застосовують передові технології. Це дозволяє йому бути максимально надійним, якісно різати та зберігати свої робочі параметри на постійному рівні. Завдяки новій конструкції сегментів оснастки видалення шламу із зони різу відбувається більш ефективно.

Такі комплекти, що виконують різання стін, виробник продумав до дрібниць і зробив їх дуже зручними для експлуатації. Підбираючи стінорізну машину, складно через великий асортимент моделей та їх особливостей. Тому важливо знати характер виконуваних робіт. Оцінку рентабельності обладнання даного класу можна виконати лише консультуючись зі спеціалістом, який професійно навчений роботі зі стінорізним обладнанням.

Стінорізне обладнання Husqvarna постійно вдосконалюється виробником. Завдяки цьому кожен оператор агрегату працює на ньому легко та комфортно.

Що потрібно знати про канатні пилки?

Канатні машини Husqvarna обмежень за параметрами різу не мають – вони справляються з будь-якою глибиною, довжиною, шириною та висотою об'єктів.

Такі установки використовуються при:

 • поперечному різанні конструкцій, виконаних із залізобетону, металу;
 • демонтаж конструкцій – будівель, колон, верстатів, кораблів або механізмів;
 • створення отворів, необхідних для вікон, дверей, люків, арок.

Ріжучим оснащенням такої машини є алмазний канат. Він із високою точністю справляється з:

 • цегляною кладкою;
 • натуральним каменем у кар'єрах, де його видобувають;
 • бетоном;
 • залізобетон;
 • іншими твердими матеріалами.

Ця техніка показала свою високу ефективність у роботах з будівництва, реконструкції, демонтажу різних конструкцій.

Виконання канатного різання відбувається в кілька етапів:

 • за допомогою алмазної коронки просвердлюють два отвори – через них пропускають алмазний канат;
 • оснащення натягують через ролики агрегату і виконують завдання по різу.

За допомогою канатного обладнання Husqvarna виробляють унікальні роботи, які інженери заклали у будівельну документацію. Глибина виконуваного різу визначається довжиною каната і нерідко дорівнює декільком десяткам метрів. З роботою на канатній машині справляються два майстри.

В асортименті компанії Husqvarna представлено два види канатних установок:

Канатна машина Husqvarna CS 2512

Є гідравлічною канатною установкою, яка ріже залізобетонні кам'яні, цегляні, металеві конструкції. Її встановлюють як у горизонтальну площину, і на вертикальну. Husqvarna CS 2512 сумісна тільки з гідростанцією PP 455 E. Виробник ретельно продумав конструкцію канатного агрегату. Канат постійно натягнутий завдяки розміщенню ведучого шківа на виході установки. Клапан тиску регулюється. Ці переваги забезпечують ідеальні показники робочих характеристик та точність контролю різання.

Ця машина ергономічна, компактна, має складні ручки та захисний кожух. Для зручності транспортування передбачено її розбирання на секції. Вона справляється із різкою сталі, бетону.

Канатна машина Husqvarna CS 10

Універсальний агрегат, за допомогою якого виконують запас каната. Вона орієнтована на спільну роботу з електричною стінорізною машиною моделей Husqvarna WS 482 HF або WS 440 HF. Канатна машина Husqvarna CS 10 дооснащує стінорізну машину – і остання працює як канатна установка. Їй під силу виконання робіт середніх обсягів сталі, бетону або залізобетону. Агрегат має симетричну конструкцію. Це дає можливість експлуатувати його в різних положеннях та локаціях із важким доступом. Виробник оснастив машину магазином великої ємності. Завдяки цьому вона може виконувати різку значної довжини без розрізання каната. Її можна застосовувати для сухого різання.

Переваги придбання обладнання Husqvarna

Стінорізне обладнання від Husqvarna:

 • високопродуктивне – потужний двигун установки дає їй можливість впоратися з різкою конструкцією, виготовленою із міцних матеріалів, а також, залежно від моделі, з досить об'ємними завданнями;
 • має високу швидкість різання, а також може виконувати різ по всій довжині напрямної консолі;
 • якісне та надійне – служить тривалий час, зберігає робочі характеристики протягом усього періоду експлуатації;
 • відрізняється унікальним дизайном – техніка Хускварна ергономічна, продумана до деталей, виглядає стильно та сучасно;
 • має водяне охолодження, зберігає ріжучі властивості оснащення.

Підбиваємо підсумки

Cтінорізне обладнання Husqvarna – вид професійного будівельного обладнання, створеного для спрощення проведення робіт при виконанні отворів у конструкціях з цегли, бетону, залізобетону.

Cтінорізне обладнання є складним пристроєм, що складається з компресора та робочої частини. Таке обладнання Husqvarna має можливість ручного управління, оснащене функцією центральної подачі води на оснащення, щоб охолодження було більш ефективним, а ріжучий елемент служив довше. Встановивши на стіноріз систему CS10, можна переобладнати в канатну установку.

До плюсів техніки Husqvarna, яку наш магазин інструментів та обладнання пропонує за лояльними цінами, відносять високу продуктивність та швидкість різання, надійність та високу якість, сучасний дизайн та ергономічність.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner