Кошик
40 відгуків
SUPERHARD
+380 (67) 882-70-43
+380 (95) 882-70-43

Бензоріз Husqvarna. Техніка для дорожніх робіт

Бензорізи – це універсальний інструмент у вигляді ручного різчика, який можна задіяти при різних видах робіт: будівельних, демонтажних, для ліквідації наслідків аварій у житлово-комунальному господарстві, катастроф природного чи техногенного характеру. Про типи приводу, який можуть встановлювати на таку техніку, про її особливості та спеціальні функції, а також про переваги купівлі продукції бренду HUSQVARNA, поговоримо далі.

Види обладнання. Типи приводу

Бензоріз належить до категорії ручних установок. Це досить популярне обладнання, оскільки:

 • мобільний;
 • має малу вагу;
 • простий в обслуговуванні.

Привід, яким бензорізи оснащує виробник, може бути:

 • бензиновим;
 • електричний;
 • гідравлічним;
 • пневматичним.

Який саме вид бензорізу краще придбати, залежить від умов, у яких він працюватиме. Плюсом бензинового агрегату є те, що його можна експлуатувати на майданчиках з не дуже гарною вентиляцією. Бензоріз, обладнаний гідравлічним приводом, не підійде для об'єкта, де є енергопостачання. Працювати пневматичним різчиком краще там, де є компресор і від нього запитано додаткову техніку – відбійні молотки, перфоратори.

Кожному різновиду бензорізів характерні свої плюси та мінуси, які можна відзначити в ході виконання певних завдань. Інженери-конструктори компанії Хускварна проводять випробування своїх розробок на етапі створення. І якщо йдеться про серійний випуск продукції, будь-які недоліки у виробах майже не зазначаються. Новаторські ідеї розробників втілені в кільцерізах, ланцюгових пилках, установках Cut-n-Break, що виконують глибоке різання. Такий підхід дає можливість Husqvarna займати передові позиції на ринку будівельного обладнання.

Бензоріз орієнтований на оперативне вирішення складнощів технічного характеру. Він демонструє свою ефективність, якщо потрібно:

 • здійснювати різання штроб для прокладання кабелю;
 • нарізати температурні шви;
 • розрізати дорожнє полотно та залізничні колії;
 • виконувати аварійно-рятувальні роботи.

Особливості та спеціальні функції

Найважчий бензоріз важить не більше 15 кг. Різчик з електричним, пневматичним і гідравлічним приводом буде готовий до експлуатації, незалежно від того, в яких кліматичних умовах доведеться працювати. Агрегат на бензиновому приводі запускається просто завдяки декомпресійному клапану. Виробник запровадив на агрегатах технологію X-Torg. Її функція полягає у підвищенні потужності мотора та зниженні показника споживання палива на 20%.

Всі різчики з бензиновим двигуном виробник оснастив системою пригнічення пилу DEX, яка вдвічі зменшує споживання рідини, що охолоджує. У мобільному баку WT 10 є акумуляторний насос, який забезпечує безперервну подачу води в робочу зону протягом півгодини.

Компанія Хускварна вдосконалила фільтраційну систему Activ Air Filtration, що дає можливість власникам ручних різчиків працювати на них протягом року, не обслуговуючи фільтр. Крім того, відбулася заміна адгезивного масляного фільтра на паперовий. Останній має важливу перевагу: показник площі, що фільтрує, у нього перевищує цю ж характеристику попередника в два рази.

Ручні різчики Husqvarna мають карбюратор, оснащений вбудованим компенсатором забруднення SmartCarb. Він дозволяє двигуну працювати максимально потужно, навіть якщо фільтри вже забруднилися.

Використання в різчиках поліклінових ременів дає можливість краще передавати крутний момент. А також збільшити інтервал між роботами з технічного обслуговування.

Серед різчиків є моделі, що кріпляться на візок, який забезпечує точність різання по прямій і підтримує потрібну глибину. Візок має колеса, які зміщуються по осі. З їх допомогою різ можна проводити, перебуваючи гранично близько до бордюру або стіни.

Трохи про Husqvarna K1260 Rail

Модель Husqvarna K1260 Rail або рейкоріз спеціально застосовується для завдань, що виконуються на таких локаціях, як:

 • залізниця;
 • метрополітен;
 • трамвайні депо.

За допомогою затискачів, симетрично закріплених на рейці та надійно фіксованих на рейці, можна виконувати роботи з різання рейки з двох сторін та на будь-яких рівнях. Підшипники, якими оснащені затискачі, мають нульовий люфт, що уможливлює точне прямокутне різання на різних рівнях.

Модель має приголомшливу потужність, яка дорівнює 5,8 кВт або 7,8 кінських сил, що робить цю установку однією з найпотужніших серед сучасних рейкорізів. Водночас, цей агрегат є одним з найлегших, а відповідно і зручних у роботі моделей з бензиновим приводом.

Інноваційна система очищення повітря Activ Air Filtration, про яку згадувалося раніше, працює дуже ефективно і дозволяє не змінювати фільтр тривалий час. Також установка оснащена системою якісного зниження вібрації.

До особливостей Husqvarna K1260 Rail відносять:

 • висока потужність;
 • застосування оснащення діаметром 400 мм;
 • швидку та надійну систему фіксації на рейку;
 • можливість двостороннього захоплення і, відповідно, симетричного двостороннього різання;
 • різання під прямим кутом завдяки спеціальному пристосуванню RA 10;
 • систему очищення, що складається з трьох ефективних фільтрів і дозволяє експлуатувати техніку при сухому різанні до року без їх заміни;
 • функцію легкого запуску.

До гідравлічних станцій можна підключати обладнання найширшого спектра. За допомогою автоматичного регулювання потужності можна:

 • врахувати категорію під'єднаного інструменту та показник довжини шлангів;
 • забезпечити ефективність роботи, якщо параметри різання змінюються.

Наявність додаткових речей, якими укомплектований бензоріз, дозволяють оператору працювати комфортно незалежно від того, в яких умовах роботи виробляються.

Для моторів застосовуються оливи, що спеціально підходять для двотактного двигуна, що забезпечує гранично можливі робочі показники.

Для захисту бензоріз Хускварна перевозять у спеціальній ящику для транспортування. Крім самого агрегату, в нього також розміщуються ріжучі алмазні диски, набори гайкових ключів, засоби для індивідуального захисту оператора установки.

До створення кожної нової товарної позиції інженери-конструктори компанії підходять із особливим натхненням. Відчути його можна, якщо купити бензоріз цієї торгової марки, який наш магазин інструментів та обладнання пропонує за дуже лояльною ціною.

Переваги придбання обладнання Husqvarna

Покупка ручних різчиків цього бренду має безліч плюсів, оскільки ця техніка:

 • представлена ​​у кількох варіаціях – це дає можливість підібрати потрібну під свої особливості робочих умов;
 • маневрена – оператор може утримувати агрегат у руках, працювати з його допомогою, навіть не дивлячись на те, що обладнання є досить габаритним;
 • обладнана потужним та економічним двигуном, що забезпечує високу продуктивність техніки;
 • укомплектована легкими захисними щитками – вони потрібні для зниження рівня розпилення під час робочого процесу;
 • обладнана високоякісними алмазними дисками, завдяки яким техніка ріже просто чудово, а також довше служить;
 • укомплектована «розумним карбюратором», який дає можливість знижувати споживання палива, а також ефективно працювати навіть при засмічених фільтрах;
 • максимально екологічна і виконує як сухе, так і мокре різання;
 • укомплектована допоміжними аксесуарами, які спрощують експлуатацію.

Підбиваємо підсумки

Бензоріз – це різновид ручного інструменту, який застосовують у ЖКГ, а також для ліквідації стихійних та техногенних лих. Ручний різчик може бути оснащений двигуном одного з чотирьох видів: бензиновим, електричним, гідравлічним або пневматичним. Визначаючись із різновидом перед покупкою, враховують умови експлуатації.

Ручні різчики Хускварна – це сучасне обладнання, ефективність якого забезпечена унікальними опціями. Його доповнюють, які полегшують застосування техніки.

Бензоріз Husqvarna має багато переваг, серед яких висока потужність, продуктивність, відмінна якість оснащення, що підвищує довговічність обладнання, екологічність та зручність в експлуатації.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner