Кошик
40 відгуків
SUPERHARD
+380 (67) 882-70-43
+380 (95) 882-70-43

Дриль алмазного свердління

Дриль алмазного свердління – інструмент для свердління отворів у твердих матеріалах, таких як бетон, залізобетон, кераміка, граніт та інші, за допомогою алмазного свердла, а ще як називають алмазної коронки. Використовується в будівництві, ремонті, дизайні й інших сферах, де необхідно висвердлити отвори у надтвердих поверхнях. Він є більш точним та ефективним в порівнянні зі звичайними електродрилями та дозволяє зменшити час та зусилля, необхідні для виконання задач. У нашому каталозі ви можете підібрати якісну продукцію від всесвітньо відомого бренду SUPERHARD.

Особливості вибору та експлуатації інструменту

Дрилі для алмазного буріння складаються із міцного пластикового корпуса, всередині розміщений електропривод, який передає зусилля на насадку – свердло. Значних фізичних зусиль навіть при роботі по надтвердим матеріалам (залізобетону приміром) прикладати не потрібно – працює електричний двигун.

Алмазний дриль має широку сферу застосування. В першу чергу це будівництво та ремонт, де вони необхідні для висвердлювання підрозетників, отворів для встановлення меблів, прокладки сантехнічних, електричних комунікації, облаштування систем вентиляції. Також інструмент буде корисним при дорожніх роботах, встановленні промислового обладнання тощо.

Дриль для алмазного свердління – це продукція преміальної якості, яку обирають професіонали. Призначені для промислового та домашнього використання. Вони зазвичай використовуються для свердління отворів у стінах, для встановлення різних систем (наприклад, вентиляційних, електричних та санітарних систем), а також для виробництва різних ручних та електричних інструментів. Оскільки електродрилі можуть прорізати тверді матеріали, вони є незамінним інструментом для будівельників та ремонтників, що працюють зі стінами та іншими твердими поверхнями.

Алмазний дриль має цілу низку переваг, головні з яких – це:

 • Високоточний та швидкісний різ, який дозволяє виконувати роботи якісно та заощаджувати час;
 • Ефективність, потужність. Тому електротехніка з легкістю впорається із найскладнішими завданнями;
 • Надійність, якість. Обладнання, представлене на сайті, відповідає міжнародним стандартам, тому легко ламається і не потребує складного технічного обслуговування;
 • Ергономічність, невелика вага. Це забезпечує комфорт оператора під час виконання робочих завдань;
 • Безпека, інноваційні системи захисту, які знижують ризики травмування майстра чи поломки техніки.

Алмазний інструмент на українському ринку загалом та у лінійці бренду «Суперхард» представлений у надширокій лінійці. Тому перш ніж купити дриль алмазного свердління, необхідно ретельно вивчити асортимент та звертати увагу на наступні технічні характеристики:

 • Тип приводу – акумуляторний, від мережі. Краще обрати модель на акумуляторах, це дозволяє працювати на віддаленні від розетки, на висоті, а також на об’єктах, які ще не були підключені до центральних електромереж;
 • Потужність двигуна, яка може варіюватись у діапазоні 650-4000 Вт;
 • Кількість швидкісних режимів та їх показники. Додатковим плюсом стане опція реверсивного ходу;
 • Максимальний діаметр свердління, варіюється у діапазоні 12-355 міліметрів. Зазначається по бетону, при роботі із поверхнями меншої твердості може бути більшим;
 • Наявність функції мікроудару. Буває корисною при специфічних, приміром демонтажних роботах. Проте у такому випадку краще скористатись більш дешевими звичайними коронками;
 • Додаткові переваги, приміром, розширений функціонал, можливість використання у комплекті зі спеціальною стійкою;
 • Системи захисту і безпеки для обладнання від перегріву, замикання та оператору від травмування;
 • Виробник. У каталозі також представлена продукція торгових марок Eibenstock, BAIER, BYCON, AGP, DYCON.

Підібрати дриль для алмазного буріння допоможе зручна система навігації на сайті. Ви можете скористатись розширеною системою фільтрів, розміщеною у лівому куті екрану, і відсортувати варіанти за одним або кількома параметрами, що мають для вас ключове значення. Детальні описи до кожного товару дозволять визначитись із рішенням. А якщо виникнуть питання, ви завжди можете зв’язатись із нашими менеджерами по телефонам, зазначеним на сайті.

Дриль алмазного буріння потребує дотримання правил експлуатації та безпеки. Тому перед початком роботи рекомендуємо детально ознайомитись із інструкцією, вона входить до базової комплектації устаткування.

Оснащення. Яке краще використовувати?

На дрилі для алмазного свердління встановлюють професійні насадки – свердла (для отворів малого діаметру) та коронки. Рекомендуємо обирати саме фірмові алмазні коронки SUPERHARD, що дає такі переваги:

 • Високоточний різ, отвір виходить точно заданого діаметру та глибини, із рівною, охайною, акуратною кромкою;
 • Швидкісна та ефективна робота, здатні впоратись із найтвердішими матеріалами, зекономити час та підвищити продуктивність праці;
 • Зменшені компресія та вібрації, тому поверхні навколо місця різу залишається цілісною, неушкодженою. Особливе значення ця властивість має при роботі із крихкими поверхнями – приміром, керамічною плиткою;
 • Збільшений робочий ресурс. Прослужать у 2-3 рази довше у порівнянні зі звичайними свердлами.

При використанні установки алмазного буріння критерії вибору оснастки такі ж. У цілому необхідно резюмувати, що правильний підбір оснащення відіграє ключову роль для ефективності, швидкості та точності роботи.

Де купити?

Вигідно купити дриль для алмазного свердління пропонує фірмовий магазин інструментів та обладнання SUPERHARD. У каталозі представлений широкий асортимент електроінструменту, що дозволяє підібрати модель із оптимальними характеристиками під специфіку вашої роботи. Ви можете купити устаткування за найкращими цінами – як офіційний дистриб’ютор бренду, ми пропонуємо вартість нижчу за середню. Доставка займає 1-3 дні та охоплює всі регіони в Україні (Київ, Харків, Одеса, Львів, Херсон, Запоріжжя тощо).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner