Кошик
40 відгуків
SUPERHARD
+380 (67) 882-70-43
+380 (95) 882-70-43

Алмазні свердла

Алмазні свердла

Алмазне свердло є одним з найбільш ефективних інструментів при свердлінні матеріалу, який володіють особливою міцністю. Торгова марка SUPERHARD, в основі якої лежить багаторічний досвід виробництва, випустила саме такий інструмент.

Види свердла, які ви у нас можете придбати:

 • циліндричної форми;
 • кулеподібної форми.

Застосування:

 • дриль;
 • болгарка;
 • свердлильний верстат.

 

Сфера застосування алмазного свердла

Одна з особливостей свердел з алмазним напиленням - це свердління дуже твердого будівельного металу, з яким не можуть впоратися звичайні свердла.

Застосовується у таких матеріалах:

 • кахель;
 • керамограніт;
 • скло;
 • бетон;
 • цегла;
 • штучний та натуральний камінь.

Свердло алмазне – професійна насадка на свердлильний інструмент, призначена для висвердлювання отворів у надтвердих (бетон, залізобетон) чи схильних кришитися матеріалів (цегла, кераміка, скло). Використання оснащення професійного класу забезпечує якість та швидкість виконання завдань, тому досвідчені майстри віддають перевагу саме таким фрезам. У розрізі виробників найкращим на світовому ринку вважається бренд SUPERHARD, який ми офіційно представляємо в Україні. Розглянемо, як обрати і де купити алмазне свердло в Україні на найкращих умовах.

Типи алмазних свердл

Свердло алмазне коронка складається з металевого корпусу з алмазними зубцями на краях, які допомагають ріжучому краю свердла легко проникати в матеріал. Алмазні зубці виготовлені з мікроабразивного алмазу, що дає їм здатність легко прорізати тверді матеріали. Такі конструктивні особливості забезпечують відмінні експлуатаційні властивості і дозволяють впоратись із надскладними задачами максимально ефективно та якісно.

Алмазні свердла (Україна) мають дуже широку сферу використання. Це будівництво, ремонт, встановлення побутової та промислової техніки (кондиціонери, кухонні гарнітури), кріплення анкерів тощо. Алмазні корончасті свердла дозволяють робити отвори у надтвердих та схильних кришитися матеріалах: бетоні, залізобетоні, цеглі, кераміці, керамограніті, мармурі, а також металі, склі.

Алмазні коронки свердла поділяються на кілька типів. Основна класифікація враховує конструктивні особливості, які має алмазний свердло:

 • Циліндричні;
 • Кільцевої форми.

У нас можете купити коронки бренду SUPERHARD – найвідомішого виробника алмазного інструменту. Компанія випускає інструмент з різними робочими параметрами, що дозволяє підібрати оптимальний варіант під кожну конкретну задачу. Але попри відмінності у характеристиках, вся продукція відповідає найвищим стандартам якості та отримала позитивні відгуки від професійних майстрів та профільних експертів.

Свердла алмазні купити доцільно через широкий спектр їх переваг, зокрема:

 • Точність до 1 міліметру при свердлінні – це стосується діаметру та глибини отвору;
 • Швидкісне різання, тому на виконання завдань йде менше часу. Таким чином зростає продуктивність праці робітника;
 • Зменшена компресія, відсутність вібрацій, тому поверхня навколо отвору залишається неушкодженою, на ній не виникає тріщин. При висвердлюванні отворів вже на облицьованих стінах чи стелі цілісність відіграє ключову роль;
 • Охайна та гладка кромка отвору, їй не знадобиться додаткова обробка, шліфування;
 • Розширена лінійка, дозволяє підібрати модифікацію із оптимальними технічними характеристиками;
 • Довговічність, надійність. Свердла дуже повільно стираються й мають більший у порівнянні зі звичайними фрезами із побідіту робочий ресурс.

На алмазні свердла ціна не належить до ключових плюсів – звичайні коронки (приміром, победітові) дешевші. Однак за рахунок значно збільшеного (у два-три рази) робочого ресурсу користування ними обходиться значно дешевше, оскільки замість двох фрез ви використовуєте одну. Плюс довгий час не думати про покупку нового оснащення просто зручно.

Як вибрати?

Перш ніж купити свердло з алмазним напиленням, необхідно чітко визначитись із конкретною моделлю. Із цим можуть виникнути складнощі, оскільки на українському ринку вони представлені у величезному асортименті. Для вибору орієнтуйтесь на наступні технічні характеристики:

 • Тип за конструкцією – кільцеве, циліндричне;
 • Діаметр, який визначає розмір майбутнього отвору. Варіюється у діапазоні 5-100 міліметрів;
 • Довжина, визначає максимальну глибину свердління. Буває від 35 до 70 мм. Якщо довжина недостатня, встановлюють спеціальний подовжувач, який можете замовити у нашому інтернет-магазині;
 • Тип хвостовика для фіксації насадки на інструменті. Існуючу невідповідність усувають за допомогою спеціального аксесуару – адаптеру, він коштує недорого;
 • Спосіб свердління – сухий, мокрий. При вологому є потреба у додатковій подачі охолоджувальної рідини – води. Це попереджає перегрівання і забезпечує довгий термін експлуатації оснащення, але створює додатковий клопіт для майстра;
 • Матеріал різання – бетон звичайний та армований, граніт, натуральний та штучний камінь, скло, кераміка, метал, інші абразивні та будівельні матеріали.

На алмазний свердло ціна (грн) залежить від об’єктивних факторів, передовсім типу та розмірів. Тому обирайте в першу чергу за робочими параметрами, аби ті оптимально впорались із поставленими задачами. А щоб на свердло алмазне ціна була нижча за ринкову, знайдіть продавця із найлояльнішою ціновою політикою. В Україні це однозначно інтернет-магазин «SUPERHARD».

У нашому каталозі купити свердло алмазне ви можете із будь-якими робочими параметрами, при цьому підібрати оптимальну модель просто. На сайті розроблена зручна навігація, яка передбачає розширену систему фільтрів. У них ви можете обрати один або одразу кілька параметрів, які відіграють ключову роль для виконання ваших типових задач. Детальні описи до кожного товару допоможуть прийняти зважене рішення про покупку. Якщо ж виникнуть питання, ви завжди можете звернутись за допомогою менеджерів – вони індивідуально проконсультують та допоможуть із вибором ідеальної моделі відповідно до вашого запиту. Для зв’язку ви можете зателефонувати за номерами телефонів, зазначеними на сайті, або замовити зворотний дзвінок.

З яким інструментом використовувати?

Свердло з алмазним наконечником купити доцільно в першу чергу для професійних дрилів та свердлильних моторів. Але насправді сфера використання ширша і включає:

 • алмазні дрилі – основне призначення, більшість професійних майстрів використовують саме електродрилі. Такий дует забезпечує максимальну ефективність та швидкість виконання завдань;
 • КШМ – при використанні сухого методу різу;
 • перфоратори – рекомендовано застосування безударного режиму, аби не пошкодити оснащення та не прискорити його зношування.

Можна свердло корончате алмазне купити, яке підійде одразу для кількох типів електроінструменту. Інформацію, до якого устаткування воно підходить, розміщують у технічній документації до товару.

Де купити?

Залишилось єдине питання – де купити алмазні свердла? Вам необхідно звернутись у фірмовий магазин інструментів та обладнання SUPERHARD. Тут ви можете свердла з алмазним напиленням купити на дійсно найкращих умовах. У каталозі представлений повна лінійка продукції виробника, надаються офіційні гарантії якості. У нас на свердла алмазні ціна (Україна) найкраща на ринку, оскільки ми є офіційним представником бренду та співпрацюємо із виробником без посередників. І якщо ціни зекономлять кошти, швидка, як блискавка, доставка заощадить ваш особистий час. Вона охоплює всю територію України (Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Херсон тощо). Доставка здійснюється на домашню адресу або поштове відділення, в залежності від ваших побажань, а за часом зазвичай вкладається у 3 дні. Для додаткової консультації зв’яжіться із менеджерами по телефону.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner