Кошик
40 відгуків
SUPERHARD
+380 (67) 882-70-43
+380 (95) 882-70-43

Алмазні диски

Алмазні диски

Стануть просто незамінними при роботі з дуже міцними будівельними матеріалами, такими як бетон, залізобетон, а так само асфальтне покриття. Алмазний інструмент SUPERHARD гарантує високу якість різу і мінімум витрат при обробці.

Застосування:

 • бензорізи;
 • швонарізчики.

Диск алмазний – спеціалізований інструмент професійного класу для різання твердих матеріалів, таких як бетон, асфальт, кераміка, камінь та інші. Професіонали віддають перевагу саме такому оснащенню, оскільки воно дозволяє досягти максимальної точності, якості та швидкості різу, при цьому прослужать значно довше. Навіщо потрібен диск з алмазним напиленням, ціна як фактор вибору та найкраща пропозиція для покупки – про це поговоримо у нашому огляді.

Які бувають? Переваги при роботі

Диски алмаз конструктивно представляють собою пласку металеву основу круглої форми із невеликим отвором посередині та ріжучою кромкою по зовнішньому краю. Алмазні абразивні зерна, напилені на металічну основу, дозволяють здійснювати швидке та ефективне різання твердих матеріалів з високою точністю та мінімальними відходами. На поверхні є спеціальні канавки, які зменшують компресію та запобігають перегріванню насадки. Тому конструкції навколо місця розрізу не тріскається, не пошкоджується, а саме коло прослужить значно довше у порівнянні зі звичайними.

Купити круг алмазний необхідно для спеціалістів різного профілю. Відрізні алмазні круги використовуються у будівництві, ремонті, дорожніх, демонтажних роботах, при прокладці комунікацій, санації бетонної підлоги тощо. Розглянемо кілька прикладів застосування такого оснащення:

 1. Будівництво – для різання бетону, армованого бетону, граніту, мармуру та інших твердих матеріалів;
 2. Прокладка комунікацій – прорізування ніш та тунелів для наступного укладання трубопроводів водопостачання, каналізації, теплопостачання, а також електропроводів;
 3. Демонтаж будівель та споруд. Оскільки кола мають зменшену компресію, конструкції не порушуються, що дуже важливо при розборі аварійних завалів;
 4. Дорожні роботи – нарізка швів у асфальті, підгонка плит по розміру та формі;
 5. Обробка металу – розрізання та полірування металевих поверхонь, таких як сталеві труби, алюмінієві профілі та інші;
 6. Геологія – для досліджень гірських порід та розробки родовищ корисних копалин;
 7. Обробка скла – вирізання отворів у скляних плитках або для виготовлення скляних вікон;
 8. Ювелірність – для обробки дорогоцінних каменів, приміром діамантів.

Якщо плануєте купити алмазні відрізні диски, спочатку визначиться, який різновид вам потрібний. за конструктивними особливостями виділяють 3 типи:

 • Суцільні – монолітні, найдешевші у лінійці. Разом з тим, підходять лише для нескладних та невеликих за масштабом робіт, оскільки швидко перегріваються;
 • Сегментні – відрізняються ріжучою частиною у формі окремих сегментів, напаяних із рівномірними проміжками. Через інтервали виводиться будівельне сміття та забезпечується додаткове охолодження. Такі модифікації можна відновлювати, реставрація передбачає напайку нового сегменту;
 • Турбо – дуже популярні відрізні алмазні круги, характерна ознака – хвиляста поверхня. Мають найбільший робочий ресурс, конструктивні відмінності запобігають перегріванню.

Можливо алмазний диск купити в Україні для сухого чи мокрого різу. При вологому необхідна подача охолоджувальної рідини (води). Це не дуже зручно, проте при великих обсягах роботи без неї не впоратись. Насухо працювати простіше – виконувати завдання можливо самостійно, без залучення другого спеціаліста, а після не потрібно робити прибирання і збирати залишки води (для цього знадобиться професійний промисловий пилосос).

Найпопулярніші пиляльні диски з алмазним напиленням у професійному класі випускає торгова марка SUPERHARD. Це бренд, що спеціалізується на виробництві алмазних інструментів та абразивних матеріалів для різання, шліфування та полірування різних матеріалів. Заснований в 2007 році. За короткий період часу компанія стала одним з провідних виробників алмазних інструментів в Китаї у світі.

Алмазні диски купити Україна вигідно через широкий спектр їх переваг. Головні плюси включають:

 • Висока швидкість та ефективність, що економить час та зусилля.
 • Точність та якість різу, що дозволяє отримати рівномірні та гладкі краї різу.
 • Міцність та довговічність, тому вони можуть бути використані для різання багатьох матеріалів без необхідності заміни. Робочий ресурс у 2-3 рази більший, аніж у звичайних модифікацій із побідіту;
 • Знижена компресія, тому поверхня навколо лінії розрізу залишається неушкодженою;
 • Низький рівень вібрації, що зменшує ризик пошкодження робочої поверхні та сприяє більш точному різанню.
 • Робота без пилу та шуму, що зробить роботу більш безпечною та комфортною для оператора.

Ще одна перевага продукції «Суперхард» - чесна на алмазні круги ціна в Україні. Сьогодні алмазний круг купити в Україні можна в усіх цінових сегментах – від бюджетного та преміального. Але обираючи продукцію ТМ «Суперхард» ви не лише отримуєте гарантії якості, а й економите, адже вони прослужать вам набагато довше.

Як вибрати? З яким інструментом застосовувати

Диск алмазний купити в Україні необхідно для роботи з різними типами інструменту – бензорізи, плиткорізи, болгарки, настільні пили тощо. Одна насадка може встановлюватись на різних моделях електроінструменту. За рахунок швидко знімного механізму зафіксувати оснащення можливо буквально за кілька секунд.

Перш ніж купити диск відрізний алмазний, необхідно точно визначитись із моделлю. Ввести у пошуковик запит «куплю алмазні диски» та замовити перший виданий результат – не найкраща ідея. Спочатку потрібно проаналізувати весь асортимент продукції, орієнтуючись на наступні технічні характеристики:

 • Діаметр, який варіюється у діапазоні 300-3000 міліметрів. Визначає глибину та довжину різу, підбирається під конкретну задачу;
 • Внутрішній отвір, має синхронізуватись із посадковим місцем вашого електроінструменту. При невідповідності застосовується спеціальний недорогий аксесуар – адаптер;
 • Матеріал різання – бетон, залізобетон, граніт, кераміка, мармур, абразивні матеріали, цегляна кладка, метал, скло та інші;
 • Тип – несегментне, сегментне, турбоване;
 • Метод різання – мокрий, сухий.

На круг алмазний відрізний ціна залежить від об’єктивних факторів, передовсім типу на діаметру. Якщо прагнете купити алмазний диск, ціна якого буде нижча за середню на ринку, звертайтесь до офіційного дистриб’ютора бренду «Суперхард». За рахунок того, що з виробником ми співпрацюємо напряму, без посередників, можемо запропонувати вартість без націнок.

Підібрати потрібну насадку на сайті допоможе зручна система навігації. Розширена система фільтрів дозволить відсортувати варіанти, які відповідають вашому запиту (можна обрати один чи одночасно кілька робочих параметрів). А детальні описи до кожного товару – визначитись та прийняти рішення про покупку. Також можете зв’язатись із менеджерами по телефону, вони проконсультують індивідуально та підкажуть, який купити алмазний відрізний диск для вашої специфіки діяльності.

Де купити?

Вигідно купити алмазний круг в Україні пропонує фірмовий магазин інструментів та обладнання SUPERHARD. У каталозі представлений найширший вибір оснащення на українському ринку, можна підібрати необхідну модель кола із урахуванням специфіки вашої діяльності. Надаються офіційні гарантії якості. Ціни – нижчі за середні на ринку, як у офіційного партнера бренду. Купити продукцію ви можете за найкращими цінами та з офіційними гарантіями якості. Доставка займає до 3 днів та охоплює всі регіони в Україні (Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро тощо). Вона може здійснюватись на домашній адрес чи на найближче відділення «Нової Пошти». Якщо у вас є додаткові питання по продукції чи умовам замовлення, зателефонуйте нашим менеджерам просто зараз!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner