Кошик
39 відгуків
SUPERHARD
+380 (67) 882-70-43
+380 (95) 882-70-43

Плиткорізи

Наш магазин алмазного інструменту продає побутові, напівпрофесійні та професійні плиткорізи, алмазні диски та інше обладнання від найкращих вітчизняних та зарубіжних виробників за найлояльнішими цінами в Україні. Перш ніж здійснити покупку, пропонуємо розібратися в особливостях та принципах пристрою, різновидах та специфікації, а також зрозуміти, на що слід звернути увагу при доборі обладнання.

Конструкція, особливості та принцип дії

Плиткоріз сучасної моделі дозволяє здійснювати розпил кахельних, кам'яних та скляних покриттів різного розміру. Способи розкривання бувають різними:

  • створення надрізу з наступним переламуванням матеріалу;
  • виконання повного різання або розпилу матеріалу;
  • відкушування дрібних фрагментів по кромці.

Підбір варіанта розкрою залежить від особливостей обраного інструменту, так само як показники швидкості та якості проведення робіт.

Конструктивно сучасний плиткоріз складається з:

  • різального механізму (алмазний диск, ролик);
  • кутоміра;
  • плаваючої основи;
  • направляючих.

Основою будь-якого інструменту є якість ролика для розпилу, виготовленого із надтвердих сплавів сталі, а також спеціальний диск з алмазною ріжучою кромкою.

Якщо купити плиткоріз, то питання ефективного та швидкого різання настінної або плитки для підлоги під час проведення ремонту будуть вирішені. Звичайно, цю роботу можна зробити і звичайною болгаркою. Але чистоту розкрою і продуктивність спеціалізований плиткоріз вказує на порядок вище. З його допомогою можливе підрізування матеріалу, пряме або фігурне різання, формування отворів та поглиблень.

Види. Як вибрати?

Всі плиткорізи прийнято поділяти на два основні види - механічні та електричні. Обидва вони мають свої переваги та недоліки, а тому потребують докладного опису.

Механічні (ручні)

Сильна сторона – автономність від електроживлення. Дії виконуються людиною та механікою. Бувають настільного типу та ручного.

Настільні плиткорізи здатні проводити розрізи виробів, що мають товщину не більше 15 мм.

Застосування відрізняється простотою. Після закріплення матеріалу по його площині проводиться надріз роликом з додатком певних зусиль. Потім ролик відводиться, а виріб розламується по отриманому розкрою натисканням важеля.

Наявність кругового різака дозволяє робити виходи для розеток, трубної продукції тощо.

Плиткорізи ручні мають або ріжучий валик, або працюють як кусачки.

Валиком можна обробляти плитку або скло не товще 10 мм. Робота при цьому може проводитися на столі, підлозі та навіть навісу. Пристрій робить різи прямого або фігурного типу, а принцип дії – як настільний побратим. Спочатку надріз із зусиллям, а потім розлом по надрізу.

Кусачками здійснюється фігурне різання плитки або скла до 8 мм завтовшки. Відрізняється простотою та зручністю при виконанні нестандартних заглиблень. Однак вимагає певної вправності, щоб не пошкодити матеріал.

Електричні

Фактично це вже плиткорізні верстати, тобто. професійне обладнання, здатне проводити різання кераміки та каменю тонше 15 мм. З їх допомогою виробляються різи прямого розпилу (для припасування розміру) або стикувальні (з кутом 45°, щоб стикувати вироби при кутових з'єднаннях). Робота з такими верстатами не призводить до утворення тріщин, надколів та інших дефектів.

Оскільки активне різання гарантовано призводить до сильного перегріву матеріалу та ріжучих частин інструменту, то виробники вирішили цю проблему і створили плиткоріз електричний з водяним охолодженням. Крім охолоджуючого ефекту, таке рішення допомагає боротися з поширенням пилу.

Електричні верстати відрізняються між собою варіантом розміщення двигуна та пильної частини.

  1. Техніка з верхнім типом розташування відрізняється високою точністю різання та необхідна для роботи із заготовками невеликого розміру. Впоратися з довгою плиткою для підлоги такий пристрій також здатний. Циркуляція охолоджувача в системі досягається за допомогою насоса малого розміру, а його подача проводиться зверху прямо до місця роботи. Далі рідина збирається у піддоні і знову подається до системи. Плитка в цей час або зафіксована на стільниці і ріжеться пиляльною головкою, що переміщається рейками, або встановлюється на рухомому столі і так подається до різального диска.
  2. Плиткоріз стаціонарний електричний з нижнім типом розташування двигуна відрізняється меншою вагою та габаритами. Також він доступніший за ціною, але здатний при цьому різати кераміку, керамограніт або скло практично будь-якого розміру. Ріжучий алмазний диск вбудований в основу столу, а заготовки фіксуються в направляючій і подаються до розпилу. Охолоджувач при цьому розташований у піддоні безпосередньо під диском, що призводить до постійного змочування при обертанні.

До такого типу обладнання можна віднести і каменерізи. Це великогабаритний різновид верстатів для роботи з кам'яними та бетонними заготовками товщиною понад 60 мм.

Був також електричний ручний плиткоріз. Конструктивно це комфортна модель рукоятки з наявною пиляльною головкою, що функціонують за принципом болгарки. Пристрій доповнений спеціальним упором та подачею охолоджувача.

Де купити?

Для придбання будь-якого товару вам достатньо оформити покупку у нас на сайті, заповнивши необхідну форму покупки. Також ви можете зателефонувати нам або замовити зворотній дзвінок. У будь-якому випадку наші менеджери зв'яжуться з вами, нададуть допомогу з вибором необхідної моделі, комплектуючих та розхідників до неї.

Оплата можлива:

  • безготівковим розрахунком;
  • на банківську картку;
  • платою після отримання.

Можливі способи доставки:

  • компанією Нова пошта;
  • адресно кур'єром;
  • самовивіз із нашого складу у м. Київ.

Наші фахівці докладно розкажуть вам про ручні механічні інструменти або про плиткорізи професійні з водяним охолодженням. Ви гарантовано отримаєте безкоштовну кваліфіковану консультацію щодо можливостей моделей та допомогу в оформленні замовлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner