Кошик
40 відгуків
SUPERHARD
+380 (67) 882-70-43
+380 (95) 882-70-43

Затирочні машини

Затирочна машина для бетону є різновидом будівельного інструменту, за допомогою якого вирівнюють та згладжують свіжозалиті будівельні суміші, виробляючи чорнову та фінішну обробку будь-якої горизонтальної поверхні. Передбачає роботу з цементно-піщаними, гіпсовими, бетономісткими розчинами, стяжками.

Наш магазин алмазного інструменту пропонує своїм клієнтам великий вибір різної будівельної та ремонтної продукції від найкращих вітчизняних та зарубіжних виробників за найнижчими в Україні цінами . В асортименті є всілякі пристрої, комплектуючі та розхідники, включаючи затирочні машини для бетонної підлоги, затирочні лопаті, диски тощо.

Види

Класифікація загладжуючого обладнання ґрунтується головним чином на типі приводу. Бувають вони електричними, бензиновими чи дизельними.

Електричний варіант – найслабший за потужністю. Застосовується він для роботи із залитими підлогами в умовах закритих приміщень, де передбачається нестача припливу свіжого повітря. Ідеально підходить для експлуатації у підвальних приміщеннях, тунельних проходах тощо. Головний недолік - відсутність автономності, залежність від електропроводки або генератора на будмайданчику.

Пристрої на бензиновому або дизельному приводі мають значно більшу потужність, продуктивність і здатні витримувати тривалі навантаження в найнесприятливіших умовах. До того ж вони повністю автономні.

Вертоліт для шліфування бетону, крім типу приводу, класифікується за розміром та призначенням. Умовно поділ відбувається на три підвиди:

 • Ручний крайовий шліфувальний апарат з малим діаметром кола, що називається в народі кромочником.
Відрізняється порівняно невеликим діаметром диска в межах 300-600 мм. Назву свою отримали через сферу застосування - обробка країв (кромок) заливки. Також активно використовуються для роботи з невеликими робочими майданами, малими приміщеннями. Крайові пристрої з метою безпеки мають захисний коло, що обертається, т.к. передбачають періодичні зіткнення із перешкодами. Обід такого кола, як правило, має м'який обід.
 • Однороторна затиральна машина для бетону.

Цей варіант загладжуючих апаратів комплектується дисками більшого діаметру – 900-1200 мм. Область застосування їх вже ширша. Використовувати такі пристрої можна практично на будь-яких будівельних майданчиках, аж до заливання підлоги ангарних приміщень або складів. Показники продуктивності подібних інструментів коливаються у межах від 100 до 200 м2. Застосовувати їх можна практично на будь-якій площі, проте фахівці вважають, що на об'єктах понад 700 м2 економічно виправданим буде використання наступного варіанту.

 • Двороторна затиральна машина.

Цей самохідний різновид агрегатів є найпотужнішим і продуктивним. Фактично це вже міні-кар, де оператор не тримає інструмент у руках або йде за ним, керує ним із посадкового місця. Це промислове обладнання широко застосовується для обробки великих площ – понад 500 м2.

Конструкція, особливості та принцип дії

Заливання підлог у приміщеннях житлового та виробничого призначення здійснюється за технологіями, які передбачають рівномірне розосередження розчину за площею, ущільнювальні дії та виключення повітряних бульбашок. Тільки після цього машина для затирання бетону може приступити до вирівнювання та затирання поверхні, підвищуючи тим самим якість покриття, досягаючи монолітності та мінімізуючи ймовірність руйнувань.

Принцип дії інструмента заснований на затиранні поверхонь, шляхом впливу на них лопатями або дисками на різних швидкостях та з різним додатком сили. Таким чином видаляються всі дефекти та нерівності стяжки. Великі огріхи забираються при первинній обробці на малих швидкостях, а тонка обробка передбачає використання більш високих швидкостей.

Загладжуюча машина однороторної конструкції складається з:

 • рами з рукояткою, що управляє;
 • двигуна;
 • ротора з насадкою.

Друхроторний пристрій складніший за конструкцією і складається з:

 • крісла оператора;
 • двигуна;
 • двох роторів;
 • коліс для переміщення по об'єкту;
 • фар для покращення освітлення.

Зупинимося на двороторному апараті трохи докладніше, адже фактично це будівельна самохідка. Різновид палива у ній істотного значення не грає. Головне звертати увагу на показники потужності та об'єму двигуна. Адже саме вони впливають на ефективність та продуктивність.

Самохідний вертоліт для бетону має електростартер і заводиться ключем, а в рух наводиться педаллю газу, що розташована під правою ногою працівника. Оператор управляє апаратом за допомогою механічних важелів, як у гусеничної техніки і за тим самим принципом, або за допомогою гідравлічного джойстика. Спеціальними ручками професіонал регулює кути нахилу лопатей у діапазоні 0-30°.

Продуктивність двороторних апаратів коливається у межах від 300 до 650 м2 на годину. Використовують їх виключно у промислових масштабах. Придбання такого обладнання для разових нерегулярних робіт є економічно недоцільним.

Практично кожна професійна машина для шліфування бетону укомплектована захисним колом для запобігання контакту робочих дисків та лопат з перешкодами у вигляді стін, колон тощо. Незалежно від типу конструкції та способу живлення, будь-який затирочний апарат оперативно виконує роботи будівельно-ремонтного характеру, як чернові, так і фінішні. Для виключення дефектів та недоліків важливо застосовувати обладнання з характеристиками, що відповідають поставленим завданням.

Як вибрати?

З метою підвищення ефективності та якості укладання бетонного покриття необхідно купити затиральну машину по бетону. Але необізнаному користувачеві зробити це буде непросто. Адже необхідно буде врахувати показники:

 • передбачуваного обсягу робіт та умов праці;
 • типу, ваги та потужності двигуна;
 • витрати палива або електроенергії;
 • розмір шліфувальних дисків або лопат.

Крім цього є ще багато особливостей та нюансів, вирішення яких краще надати фахівцю. Наприклад, вибір зумовлений ще й типом стяжки. Одні моделі впораються тільки з напівсухим покриттям, іншим під силу та сухий тип, незважаючи на те, що він на порядок твердіший.

 1. Напівсухий варіант передбачає, що поверхня вже утрамбована, але ще остаточно не затверділа. Тут підійде затиральна машина для стяжки типу вертоліт для чорнової обробки диском і чистовою лопатями.
 2. Сухий варіант стяжки означає, що цемент вже затвердів. Лопатевий ніж уже не впорається. Обов'язково потрібно використання алмазних затиральних дисків, що містять високу концентрацію алмазного напилення. Такий апарат обов'язково вимагатиме підключення до будівельного пилососу та зрошувальної системи, щоб мінімізувати ефект запиленості майданчика. Найчастіше їх застосування необхідно на реставраційних роботах старого бетонного покриття.

Слід також докладніше зупинитися на типі живлення пристроїв. Це важливо при виборі інструменту.

Бензинові затирочні машини відносяться до універсальних «робочих коней». Вони ефективні, продуктивні, просто управляються та обслуговуються. Головна їхня перевага – це незалежність від електричних мереж. Автономність та мобільність таких апаратів має й обмеження, адже ефект вихлопних газів складно вирішити під час роботи в закритих приміщеннях.

Електричні агрегати відрізняються легкістю та малошумністю. Ідеально підходять для роботи у приміщеннях, де вже налагоджено електропостачання. Потужність цього виду пристроїв найнижча серед аналогів, а тому передбачуваний обсяг робіт має бути невеликим.

Дизельні затирочні машини відносяться до професійного промислового обладнання, мають високі показники потужності. Показують найвищий ККД та продуктивність.

Також при виборі затирального обладнання слід враховувати виробника. Від цього багато в чому залежать експлуатаційні характеристики та термін служби вашого придбання.

Де купити?

У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий асортимент різноманітного будівельного обладнання. Для покупки достатньо просто оформити заявку на сайті або замовити зворотній дзвінок.

Оплата товару здійснюється зручним для вас способом:

 • безготівково;
 • на банківську картку;
 • платою.

Ціна на затиральні машини по бетону у нас найлояльніша, а якщо ви знайшли дешевше, то скажіть про це нашому менеджеру та отримайте вигідну знижку.

Доставка може бути зроблена:

 • компанією Нова пошта;
 • кур'єром до дверей;
 • самовивозом з нашого складу у м. Київ.

Наші консультанти знаходяться на зв'язку та готові надати вам кваліфіковану допомогу у виборі необхідного обладнання та оформленні покупки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner